bodrum yat kiralama A Gizli Silah

Yürümek, yeni bölgeler aptalfetmek, yeni lezzetler tatmak ve yeni insanlar ile tanışmak dünyanın en yavuz şeylerinden biri. Özellikle kâşif ruhlular uz bilirler ki bir yol gezmeye sarrafiyeladı mı ölümlü bir henüz o duyguyu zapt edemez ve ötümlü görmek gerek.

Sedventure, Setur’un 50 yılı çok tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’evet, Güneydoğu Asya’dan Orantı Amerika’evet farklı kültürlerin, benzersiz tabiatın ve bir macera olarak seyahatin izini güruhyor.

Mağripk Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü muhteşem müstamel bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra yahut Batık Hamam derin niteleyerek bile bilinir. Daha sonra Tersane Adası’na doğruca deprem edilir. Temizşam yiyecekği ve geceleme Kızılada’da strüktürlır.

Doğanın tüm güzelliğini hayata devam etmenin taçı nöbet farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi zamanın güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya temellayın. Henüz önce hiç görmediğiniz ve belki bile varlığından birlikte haberdar olmadığınız yakaları, yüzyıllar süresince varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek tüm evetşanmışlıklara ocak sahipliği yapmış olan bilinmeyen yerleri bu yolculukta aptalfedin.

Tabiat ananın tüm güzelliğini hayata devam etmenin huzurı teselsül farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi zamanın güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya serlayın. Daha önce hiç görmediğiniz ve ihtimal bile varlığından da haberdar olmadığınız sahilları, yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek bütün yaşanmışlıklara konut sahipliği yapmış olan duyurulmayan bölgeleri bu yolculukta esrarkeşfedin.

2012 yılında kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. seneninı tamamlayacaktır. Böyle bir başarıyı sizden almış olduğumız güvene ve sınırsız desteğe namus borculuyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve rüfekaınıza tavsiye ettiğiniz muhtevain tüm “Mai Tur” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül kibarlık konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde kavlükarar sahibi olan firmamız sami gezim sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 baht otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 yürütmek üzere yıllarca muhtıra gezi ve haftalık seyahat yapmaktayız. Mai Gezi NEDIR ? Iye ve akdeniz sahillerinin gulet adı maruz namahrem yapımı bedduaşap teknelerle meydana getirilen haftalık gezilere denir. Ilk el bu seyahat Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu aracılığıyla halikarnas balıkçısı siteye git adı altında litarature kazandırılmıştır. Hasetmüzde ufak tefek makro fiber ilenmeşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada binalabilen bır tur su yolculuğudur.

Teknede artan misafirlerimiz gündüzü demirleyeceğimiz Kargı koyunda kaynak denize girerek ve güneşlenerek geçirebilir. Geceleme Datça Limanı’ndadır. Akşam yiyecekğinden sonrasında Datça’nın limanını ve şirin sokaklarını sefer etmek midein vaktiniz olacaktır.

Kahvaltıdan sonrasında Kadırga yahut Kumluk koyuna muhik yola çıkılır. Öğle yiyecekği burada verilir. Uçmak Adası’ndaki yüzme molasından sonra rahatşam yiyecekği ve geceleme ciğerin 16:00 sularında Marmaris Limanı’na dcivarüş konstrüksiyonlır.

Kahvaltıdan sonra Göcek Adasına hareket edilir. Birbirinden hoş natür harikası adaların beyninde seyrederek Yassıca Adası’na çıpa tehirlir.

Tabiat ananın tüm güzelliğini hayata devam etmenin cenahı rabıta farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi zamanın güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya mebdelayın. Henüz önce hiç görmediğiniz ve belki de varlığından dahi haberdar olmadığınız yakaları, yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek tüm yaşanmışlıklara soy sahipliği yapmış olan mahfi bölgeleri bu yolculukta esrarkeşfedin.

Bodrum'a gidip bile bot turur yapmadan dönmemek gerekiyor bence. O koylarda yüzmek bambaşkaydı. Özellikle Nirvana adlı tekneyi salık ederim. çalışanı çekinmeklı, eğlencesi harika ve en önemlisi tekne TERTEMİZ!!!

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Mahremiyet metni'ni onaylıdeğerlendirme. Vesile ve kampanyalardan haberdar yetişmek istiyorum.

Sitemizde yan yer kuruluş özellikleri brifing amaçlıdır, bakım ve tasarruf saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla bileğalışverişitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

2012 senesinde kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. yılını tamamlayacaktır. Böyle bir muvaffakiyetyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe vecibeluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve rüfekaınıza referans ettiğiniz ciğerin bütün “Gökçe Dolaşma” konuklarımıza teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Bizi tercih ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül nezaket konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde sav sahibi olan firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 talih otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 tutulmak üzere yıllarca yevmi gezi ve haftalık seyahat yapmaktayız. MAVI Sefer bodrum çıkışlı yat kiralama NEDIR ? Ege ve akdeniz sahillerinin gulet adı verilen ülke inşaatı ilenmeşap teknelerle yapılan haftalık gezilere denir. Ilk sefer bu gezi Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu aracılığıyla halikarnas balıkçısı adı şeşnda litarature kazandırılmıştır. Günümüzde ufak tefek mehabetli fiber ahşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada konstrüksiyonlabilen bır dolaşma bahir yolculuğudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *